Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Trubaduuri : Kathleen Button → Silja Symphony Sea Pub
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Trubaduuri : Kathleen Button → Silja Symphony Sea Pub
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Meritanssit : Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri → Silja Symphony Starlight
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Meritanssit : Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri → Silja Symphony Starlight
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Lasten Festarit : Hevisaurus → Silja Symphony Starlight
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Meritanssit : Leif Lindeman & Amore → Silja Symphony Starlight
Housebändi : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Meritanssit : Leif Lindeman & Amore → Silja Symphony Starlight
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Meritanssit : Tomi Markkola & Fernet → Silja Symphony Starlight 20:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Meritanssit : Tomi Markkola & Fernet → Silja Symphony Starlight 20:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Meritanssit : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight 20:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Meritanssit : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight 20:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Housebändi : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Show : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaatit : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Show : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Jazz : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianisti : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduuri : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30