Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 21:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Lasten Festarit : Hevisaurus → Silja Symphony Starlight
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 21:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:30
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 21:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Show : Starlight Shows by Uniq Entertainment → Silja Symphony Starlight 20:45
23:00
Akrobaatit : Duo Focus → Silja Symphony Promenade 19:00
Lounge music : DJ & Saxophonist → Silja Symphony Promenade 16:15
Housebändi : Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:00
Trubaduuri : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Trio : Sabioncello → Silja Symphony Promenade 15:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30