Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Conference Center 19:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo Silja Serenade Silja Land 18:15
Lasten ohjelma : Muumin halihetki Silja Serenade Conference Center 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Conference Center 19:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo Silja Serenade Silja Land 18:15
Lasten ohjelma : Muumin halihetki Silja Serenade Conference Center 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Conference Center 19:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo Silja Serenade Silja Land 18:15
Lasten ohjelma : Muumin halihetki Silja Serenade Conference Center 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Conference Center 19:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä Silja Serenade Conference Center 20:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo Silja Serenade Silja Land 18:15
Lasten ohjelma : Muumin halihetki Silja Serenade Conference Center 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Silja Land 20:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Serenade 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Serenade 20:00
Lasten ohjelma : Godis/makeis - Bingo Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Tietokilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio Silja Serenade Silja Land 20:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Serenade 19:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Serenade 20:00
Lasten ohjelma : Godis/makeis - Bingo Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Tietokilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Queen - The Game Of Love → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Paf Bingo → Silja Serenade Starlight 17:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 19:30
Tribuuttishow : Abba - Thank You For The Music → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 22:00
Trubaduuri : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 09:30 - 11:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo Silja Serenade Silja Land 18:30
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu Silja Serenade Silja Land 21:30
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Lounge music : DJ Mystigrix featuring Can Guru? on Saxophone → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustus- ja suunnistuskilpailun palkintojenjako → Silja Serenade Silja Land 07:30 - 09:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu Silja Serenade Silja Land 17:15
Lasten ohjelma : Muumidisko Silja Serenade Starlight 20:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 18:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:30
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:00
Lounge music : Sam Sax & DJ → Silja Serenade Promenade 20:00
Lasten ohjelma : Suunnistus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Jazz : Gramofon → Silja Serenade Promenade 15:30
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:00
Lounge music : Sam Sax & DJ → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:00
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE
NO SERVICE