Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Meritanssit : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight 20:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Meritanssit : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight 20:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Show : Tony Vincent: God Save the Queen → Silja Serenade Starlight 21:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:45
21:45
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Meritanssit : Finlanders → Silja Serenade Starlight 20:00
Housebändi : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Meritanssit : Finlanders → Silja Serenade Starlight 20:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 23:30
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade New York Club & Lounge 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Tähtiesiintyjä : Lukas Leon → Silja Serenade Starlight 21:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Tähtiesiintyjä : Chisu → Silja Serenade Starlight 21:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Tähtiesiintyjä : Aleksanteri Hakaniemi → Silja Serenade Starlight 21:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Tähtiesiintyjä : Benjamin → Silja Serenade Starlight 21:00
Tähtiesiintyjä : Tuure Boelius → Silja Serenade Starlight 21:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Teemaristeily : Skidit Risteily → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Erikoisohjelmaa : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Jazz : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00