Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Housebändi : Finesse band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Risteilypäällikkö : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Lasten Festarit : Hevisaurus → Silja Serenade Starlight 19:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : George Montagner Band → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduuri : Scott Mcmahon → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Jouluohjelma : Joulupukki → Silja Serenade Silja Serenade
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – Let’s Misbehave → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – The Roaring Twenties → Silja Serenade Starlight 23:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Erikoisohjelmaa : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00 - 21:00
Erikoisohjelmaa : Velvet Affair → Silja Serenade Starlight 21:00
Opening Show : The Great Gatsby Cruise – The Glorious Gatsby → Silja Serenade Starlight 20:45
Show : The Great Gatsby Cruise – 1920’s meets 2020’s → Silja Serenade Starlight 23:00
Bilebändi : Blaster → Silja Serenade Promenade 21:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Housebändi : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:30
23:30
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ilma-akrobatia : Gatsby Flying Chandeliers Silja Serenade Promenade 19:30
Ilma-akrobatia : Gatsby: Sway Pole Silja Serenade Promenade 19:45
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade