Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Remix! → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Remix! → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Joku Paikallinen Bändi → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Joku Paikallinen Bändi → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Tähtiesiintyjä : Ida Paul ja Kalle Lindroth → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Joku Paikallinen Bändi → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Joku Paikallinen Bändi → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Markus Pätsi → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Tähtiesiintyjä : Mikael Gabriel → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Disco Inferno → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Disco Inferno → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Trubaduuri : Sanna K → Silja Europa Sea Pub 12:30
21:00
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Housebändi : The News → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Tähtiesiintyjä : Evelina → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Night Star → Silja Europa Starlight 14:30
21:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Erikoisohjelmaa : Hack On Deck → Silja Europa Silja Europa
Bilebändi : Blaster → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Night Star → Silja Europa Starlight 14:30
20:00
Taiteilija : Caricaturist → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:45
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45