Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Dock / Telakointi Europa
Meritanssit : Jyrki Nurminen & Sävel → Silja Europa Starlight 22:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Tähtiesiintyjä : Benjamin → Silja Europa Starlight 22:15
Meritanssit : Jyrki Nurminen & Sävel → Silja Europa Starlight 14:45
22:00
Housebändi : Papparazzi → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Bilebändi : Phil Harmonic Band → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Trio : For You Trio → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Bilebändi : Phil Harmonic Band → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Trio : For You Trio → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Bilebändi : Phil Harmonic Band → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Trio : For You Trio → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Tähtiesiintyjä : Cledos → Silja Europa Starlight 22:15
Meritanssit : Benjamin Enroth & Tiimalasi → Silja Europa Starlight 22:00
23:00
Meritanssit : Tiimalasi Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Meritanssit : Benjamin Enroth & Tiimalasi → Silja Europa Starlight 14:45
22:00
23:00
Meritanssit : Tiimalasi Silja Europa Starlight 14:45
00:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Samu Laiho → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Meritanssit : Benjamin Enroth & Tiimalasi → Silja Europa Starlight 14:45
22:00
23:00
Meritanssit : Tiimalasi Silja Europa Starlight 14:45
00:00
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Samu Laiho → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
DJ : DJ Clinte → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Meritanssit : Benjamin Enroth & Tiimalasi → Silja Europa Starlight 14:45
22:00
23:00
Meritanssit : Tiimalasi Silja Europa Starlight 14:45
Housebändi : Why Not → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Samu Laiho → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
DJ : DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Tähtiesiintyjä : Roope Salminen & Koirat → Silja Europa Starlight 22:15
Bilebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight 00:00
Trubaduuri : Samu Laiho → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
Trio : Evermen → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
DJ : DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Bilebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight 00:00
Trio : Evermen → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Jaco → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ : DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45
Bilebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight
Trio : Evermen → Silja Europa Fast Lane 22:30
Housebändi : Pepper Sauce → Silja Europa Starlight 13:45
20:00
Trubaduuri : Jaco → Silja Europa Sea Pub 13:30
21:00
DJ : DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar 13:30
19:30
Paf Bingo → Silja Europa Starlight 12:45