Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Baltic Queen
17:00
Duo : Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen
Trubaduuri : Anne Adams → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Baltic Queen
17:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Baltic Queen
17:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Baltic Queen
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Baltic Queen
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Terje Põder → Baltic Queen Starlight
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilyisäntä/risteilyemäntä : Angelica Häggström → Baltic Queen Baltic Queen
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Anne Adams → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Anne Adams → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Anne Adams → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Anne Adams → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Risteilypäällikkö : Julia Anstal → Baltic Queen Starlight
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Duo : Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Trubaduuri : Indrek Rebane → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:45
18:45
19:45
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Show : Estonian Extravaganza! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00
Leikittäjä : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom
17:00
Risteilypäällikkö : Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight
Duo : Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
Manhattan Piano Bar
17:15
18:15
19:15
22:30
23:30
Trubaduuri : Priit Pihlap → Baltic Queen Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
Sea Pub
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Housebändi : New Soul → Baltic Queen Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:30
00:45
Celebrations → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
20:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
19:30
Lasten ohjelma : Lotte & Ystävät → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight
22:30
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen halituokio → Baltic Queen Seaside / Lottemaa
18:45
Show : This is the Greatest Show! → Baltic Queen Starlight
Starlight
21:00
23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub
21:30
Sing along with Cruise Host from Sweden → Baltic Queen Sea Pub
00:00